هم‌اکنون 4 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تجمع بزرگ مهدی یاوران بهبهان در محکومیت جنایات رژیم اشغالگرقدس

در راستای عمق بخشی و بصیرت درآرمان‌های مهدویت و بخشنامه سراسری تجمع کشوری مهدی یاوران، این مراسم باشکوه با حضور نمازگزاران در روز جمعه،24‌مرداد ماه در صحن مطهر امامزاده‌حیدر علیه‌السلام در شهرستان بهبهان برگزار گردید.
در راستای عمق بخشی و بصیرت در اهداف و آرمان‌های مهدویت و بخشنامه سراسری تجمع کشوری مهدی یاوران، این مراسم باشکوه باحضور عموم مردم و نمازگزاران در روزجمعه 24مردادماه درصحن مطهر امامزاده حیدر علیه‌السلام در شهرستان بهبهان برگزار گردید.
دراین مراسم که با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی بنیاد مهدویت دفترامام جمعه وشورای هماهنگی شهرستان بهبهان برگزار گردید، حجت‌الاسلام والمسلمین سپهی، مدیر محترم بنیاد مهدویت بهبهان قبل از خطبه‌های نمازجمعه به بیان سخنانی پیرامون وضعیت فعلی جهان اسلام و تحولات خاورمیانه وجنایات رژیم اشغالگر قدس پرداخت.
ایشان با ابرازنگرانی نسبت به نقشه‌های موساد و سیا در پدید آوردن تروریسم منطقه‌ای و شکاف در بین کشورهای اسلامی به بیان نقش اتحاد، که پیام الهی قرآن است پرداختند و سوءاستفاده دشمنان را از عدم اتحاد، مهم متذکرشدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سپهی با نقد فرضیه فرانسیس فوکایاما، استاد دانشگاه‌های سیاسی آمریکا درمورد تشیع، شهادت و مهدویت این دو را بال‌های پرواز آرمان تشیع دانستند و بیان داشتند، بعد سوم و مهم ترین بعد، ولایت فقیه است که دشمن سعی در عبور ازآن دارد که الحمدالله با بصیرت ولی فقیه و هوشیاری مردم این فرضیه آنان نقش برآب شده است.
ایشان با یاد آوری شکست‌های گذشته اسرائیل اظهارداشتند: به فضل پروردگار ومقاومت مردم فلسطین شکست دیگری درکارنامه دشمنان ثبت خواهد شد.
گفتنی ست گه درپایان مراسم جمعیت حاضر با سردادن شعار، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایات رژیم اشغالگرقدس را محکوم کردند.

دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1393/6/15 21:06 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06152731870
بهبهان- سه راه سیلو- جنب دفتر امام جمعه
پیامک
30001366